Група компаній СТЕЛС

Група компаній СТЕЛС

Група компаній Агентства Комплексної Безпеки «Стелс» на ринку охоронних послуг з 2001 року.

Співробітниками охорони накопичений позитивний досвід роботи із здійснення комплексної безпеки промислових підприємств, сільськогосподарських підприємств, заводів із переробки сільгосппродукції, як в міжсезоння, так і в період виробництва, будівельних майданчиків, охорона окремих об'єктів (складів, баз, АЗС, нафтосховищ та ін.), охорона заставного майна банків, офісних центрів, громадян та їх майна.

Під охороною «Стелс» перебували: Старинський цукровий завод в Київській обл.; Кобелянський цукровий завод і «Жовтневий цукровий комбінат» в Полтавській обл.; промислові підприємства - Куп'янський ливарний завод м.Куп'янськ; завод «Серп і молот» м.Харків; склади «Української пивної компанії» м.Харків; ЗАТ «Жовтневий Цукровий комбінат» м Одеса; ВАТ «Одеська ТЕЦ» г. Одесса; ТОВ «Агропродінвест» м.Київ; будівництво ТРЦ «АВЕ-ПЛАЗА» м.Харків; корпуси вищих навчальних закладів м Харків; клініка «Борис» в м.Харків; елеватори Агропромислової компанії «Агросвіт» м.Харків;

Агентство має досвід роботи з охорони майна, що знаходиться в банківській заставі. В даний час під охороною АКБ «Стелс» знаходяться: елеватори і круп'яні заводи по Харківській обл. Агропромислової компанії «НОВААГРО» і «НОВААГРО УКРАЇНА»; виробничі та офісні приміщення ТОВ «Веста», ПП «Трейдинг Контракт», ТОВ «КОМСЕРВ Україна», ТОВ НВФ «ЕМБРІОН», ТОВ «Діброва-Схід», склади «Дніпрометалсервіс», друкарня ТРІАДА ПРИНТ, охорона офісу та проведених заходів Представництва фірми «Ей Джей Джей Ді Сі Ріал Істейт Компані Лімітед», що представляє інтереси компанії «Ей Джей Джей Ді Сі Ріал Істейт Компані Лімітед (AJJDC REAL ESTATE COMPANY LIMITED» (Республіка Кіпр) в Україні», так само приватні домоволодіння в м. Харкові і області, а також інші об'єкти різної форми власності і видів діяльності.

У процесі несення служби співробітники охорони здійснюють наступні заходи:

  • пропускний і внутрішньооб'єктовий режими;
  • охорона життя і здоров'я співробітників об'єкта від протиправних посягань;
  • дотримання громадського порядку на об'єкті;
  • заходи щодо запобігання розкрадання сировини і готової продукції;
  • облік і контроль за відпуском товарно-матеріальних цінностей і готової продукції;
  • допуск на територію об'єкта представників контролюючих органів і органів правопорядку з обов'язковими відмітками в журналі перевірок і тільки при наявності відповідних документів на право перевірки. За бажанням замовника може заповнюватися протокол офіційного візиту.

Ми, враховуючи особливості об'єкта і вимоги Клієнта, розробляємо індивідуальні інструкції несення служби. Також ми екіпіруємо своїх співробітників в різні види форменого одягу, забезпечуємо засобами індивідуального захисту, засобами виявлення.

У процесі несення служби залучаються технічні засоби (тривожна кнопка) Агентства для виклику мобільних груп, в разі екстреної ситуації. 

У разі Вашої зацікавленості ми готові обговорити всі питання при особистій зустрічі.


Leave your contact and we will call you back
Call me!