Надання послуги «Тривожна кнопка»

Надання послуги «Тривожна кнопка»


У разі небезпеки для передачі екстреного тривожного повідомлення на пульт централізованого спостереження та виклику групи швидкого реагування приміщення об’єктів, що охороняються, обладнуються тривожними кнопками.

Кнопка тривожної сигналізації забезпечує цілодобову, миттєву передачу тривожного сигналу, виключаючи хибне або самовільне спрацьовування.

Тривожна кнопка може бути стаціонарною, у вигляді приховано встановленої педалі або кнопки, розташованої у безпосередній близькості від робочого місця співробітника, або у вигляді переносного брелока, який дозволяє переміщуватися територією об’єкта.

У разі виникнення позаштатної ситуації співробітник натискає тривожну кнопку, сигнал від якої негайно надходить у чергову частину оператору. Оператор негайно висилає групу швидкого реагування (ГШР) до місця виникнення сигналу тривоги. Час реагування від трьох до семи хвилин, можливо менше.

ТАРИФИ НА ТЕХНІЧНУ (ПУЛЬТОВУ) ОХОРОНУ

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИВАРТІСТЬ АБОНПЛАТИ В МІСЯЦЬ
Квартира: охоронна сигналізація200 грн/міс.
Квартира: тільки «тривожна кнопка»200 грн/міс.
Будинок, котедж: охоронна сигналізаціявід 300 грн/міс.
Комерційний об’єкт: охоронна сигналізаціявід 300 грн/міс.
«Тривожна кнопка» (додатково до охоронної сигналізації)+50 грн до основного тарифу
Квартира, будинок, котедж: смс-інформування про зняття-постановку на охорону, тривожні події (1 номер) без реагування100 грн/міс.
Комерційні об’єкти: смс-інформування про зняття-постановку на охорону, тривожні події (1 номер) без реагування100 грн/міс.


Leave your contact and we will call you back
Call me!