Пультова охорона квартир в Харкові

Пультова охорона квартир в Харкові


Шановні клієнти, Агентство безпеки Стелс проводить АКЦІЮ — ПОВНА КОМПЛЕКСНА ОХОРОНА квартир, будинків і бізнес-об'єктів. З акційними тарифами ви можете ознайомитися в розділі "АКЦІЯ".

Не відкладайте, подбайте про охорону свого майна, кількість обладнання обмежена.

Пультова охорона — не розкіш, а необхідність

Із щорічним зростанням криміногенної обстановки в Харкові і інших великих містах, покладатися тільки на металеві двері, мудровані замки, решітки на вікнах стає все небезпечніше. Зловмисники легко справляються з ними і без особливих зусиль можуть проникнути в приміщення. Найбільш надійним способом зберегти своє майно від непроханих гостей є пультова охорона квартир.

Група компаній Стелс надає повний комплекс послуг з монтажу охоронних систем, постановці на пульт централізованого моніторингу, налаштування СМС-інформування власника про спрацювання, а також забезпечує оперативний виїзд групи швидкого реагування позавідомчої служби охорони.

Установка комплекту сигналізації буде здійснена протягом двох-трьох годин і налаштована на реагування в разі екстрених ситуацій:

  • Спроба проникнення в приміщення
  • Напад (тривожна кнопка)
  • Ознаки потопу
  • Ознаки задимлення (пожежна сигналізація)
  • Витік газу

Для оформлення замовлення на монтаж охоронної сигналізації необхідно визначитися з типами датчиків, вибрати тип - провідна або бездротова. Тарифи нашої компанії указані в розділі "Монтаж систем охоронної сигналізації".

Вартість абонплати на місяць залежить від вибору обладнання і способів інформування. Стандартні тарифи представлені "в цьому розділі".

Як працює система охорони квартири?

Залежно від типу (інфрачервоні, вібраційні, ємнісні, руху, удару і т.д.), датчики спрацьовують на екстрену подію і передають сигнал на пульт диспетчера. Черговий оператор відправляє групу швидкого реагування на місце (час прибуття прописується в договорі, 5-10 хвилин). Співробітники охорони усувають проблему, затримують порушників і передають їх поліції.

Ці ж дії проводяться в разі натискання "тривожної кнопки", яка може бути мобільною або встановлена ​​в декількох необхідних місцях.

Для виконання комплексних заходів з постановки квартири на охорону можуть бути задіяні:

  • Різні типи датчиків (можливе налаштування нереагування на домашніх тварин)
  • GSM сигналізація (СМС оповіщення на телефон)
  • Кнопки тривожної сигналізації
  • Монтаж систем відеоспостереження
  • Установка домофонних систем

Гарантія та підтримка

Серед наших клієнтів є і великі підприємства (банки, виробництва, супермаркети, офісні будівлі), і приватні клієнти (жителі багатоквартирних будинків, власники приватних будинків). З усіма підписані офіційні договори, в яких прописані умови нашої повної відповідальності та компенсації в разі нашої провини. Всім клієнтам надається професійна і якісна підтримка. Уклавши з нами договір, ви отримаєте надійного партнера і захисника вашого майна в особі нашої охоронної фірми.

Усі тарифи наведені в розділі "Прайс-лист на послуги технічної охорони".Leave your contact and we will call you back
Call me!