Супровід цінних вантажів

Супровід цінних вантажів


Напрямки роботи:

  • Супровід вантажів на залізничному транспорті
  • Супровід і охорона вантажів на автомобільному транспорті


Послуга супроводу вантажів передбачає, що за транспортним засобом з вантажем слідує оснащений системою GPS-стеження спецавтомобіль. В автомобілі знаходиться наряд у складі двох охоронців у форменому одязі, озброєний травматичною зброєю, у бронежилетах та із засобами активної самооборони. Під час зупинок і стоянок група охоронців, розмістивши автомобілі конвою відповідним способом, охороняє цінний вантаж методом патрулювання.

Супровід залізничних вантажів по Україні здійснюється мобільною групою, яка патрулює на платформах і у вагонах. При неможливості слідування з вантажем караул переміщається від станції до станції на мікроавтобусі, зустрічаючи состав і охороняючи під час стоянки, а після відправлення переміщається на наступну станцію слідування потяга.


ТАРИФИ НА ОХОРОНУ ВАНТАЖІВ

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ
Оплата за супровід
Супровід автомобіля замовника з матеріальними цінностями автомобілем охоронного агентства з групою охоронидоговірна
Охорона автомобіля з матеріальними цінностями шляхом його слідування до пункту призначення охоронцем, що знаходиться в даному автомобілідоговірна
* Примітка: При замовленні послуг з охорони та супроводу вантажів застосовується індивідуальний тариф, виходячи з потреб замовника та інших факторів, пов’язаних з часом перебування в дорозі, необхідною кількістю зупинок, ночівель.

Можливо, Вам будуть цікаві наступні послуги: інкасація грошової виручкинайняти тілоохоронця цінаLeave your contact and we will call you back
Call me!