Власний диспетчерський пункт

Власний диспетчерський пункт


Група компаній Стелс має у розпорядженні власний диспетчерський пункт із цілодобовим режимом роботи і спостереження оператора.

Пункт являє собою ізольоване приміщення з оператором і комп’ютерами із спеціальним програмним забезпеченням та підключеними всілякими технічними засобами (зв’язку та управління).

Якщо датчики на об’єкті фіксують виникнення тривожної ситуації, передається сигнал від установленої на об’єкті охоронної сигналізації на центральний пункт охорони, а далі – у службу оперативного реагування.

При отриманні сигналу тривоги на об’єкт негайно виїжджає група швидкого реагування, або відповідна інформація надходить користувачу на заздалегідь визначені телефонні номери. Крім того, оператор центрального пункту, отримавши тривожний сигнал, може підключити систему автоматичного управління на об’єкті (наприклад систему захисту від проникнення, блокування подання газу і т.п.).


Ви можете замовити у нас також і такі послуги: кнопка тривожної сигналізації, системи контролю доступу.Leave your contact and we will call you back
Call me!