Hub Plus
Hub Plus
Hub Plus
Hub Plus
Hub Plus
Hub Plus
Hub Plus
Hub Plus

Hub Plus


  • 6 189 грнІнтелектуальна централь другого покоління з чотирма каналами зв'язку, новим потужним процесором, утричі більшим обсягом оперативної пам'яті та зі збільшеним вдвічі обсягом флеш-пам'яті. Hub Plus контролює роботу всіх датчиків Ajax і миттєво повідомляє про тривоги власника системи та охоронну компанію.

  • Аутентифікація для запобігання підміни
  • Сповіщення про глушіння, шифрування зв’язку
  • Тампер проти злому

Захищає на великих площах

Hub Plus створений для захисту великих об'єктів із безліччю кімнат і людей. Новий потужний процесор і збільшений обсяг пам'яті розширили можливості централі: до хаба під'єднується до 150 датчиків і 50 камер, можна додати 99 користувачів і створити 25 груп для керування охороною приміщень.

Надсилає тривоги максимальною кількістю способів

Hub Plus є абсолютним чемпіоном за кількістю каналів зв'язку: централь підключається до інтернету по Wi-Fi, Ethernet, WCDMA та GSM. Разом це забезпечує надстійке з'єднання та миттєве відправлення тривог на смартфон власника та пульт охорони.

Збільшує стабільність у 4 рази

У Hub Plus встановлений GSM-модуль зі слотами для двох SIM-карт із підтримкою 2G і 3G. Тепер можна використовувати картки двох різних операторів і не боятися перебоїв зі зв'язком. Хаб миттєво перемикається між мережами 2G і 3G. Якщо одна SIM-карта не відповідає, автоматично задіює другу.

Надає більше надійності

Hub Plus дає можливість резервувати інтернет-з'єднання, під’єднавши централь до мереж двох незалежних провайдерів: основну — через Ethernet, а резервну по Wi-Fi. Якщо трапиться збій у роботі одного з провайдерів, хаб залишиться на зв'язку та продовжить контролювати ситуацію на об'єкті.

Спрощує встановлення та монтаж

У Hub Plus з'явився модуль Wi-Fi, тому тепер необов'язково прокладати кабель, щоб під’єднатися до роутера. Централь готова до роботи з коробки. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а датчики підключаються в декілька кліків. Монтується за хвилини завдяки кріпленню SmartBracket.

Технічні параметри
Класифікація Інтелектуальна централь системи безпеки з Wi-Fi, Ethernet і підтримкою двох SIM-карт
Комплектація Інтелектуальна централь Ajax Hub Plus Кріпильна панель SmartBracket Кабель живлення Кабель Ethernet Монтажний комплект SIM-карти (залежно від країни продажу) Інструкція
Максимальна кількість підключених до хабу пристроїв 150
Максимальна кількість користувачів 99
Мобільні застосунки iOS 9.1 і вище Android 4.1 і вище
Максимальна кількість кімнат 50
Максимальна кількість груп 25
Радіопротокол Jeweller Дальність зв’язку з датчиками — до 2000 м на відкритому просторі Двосторонній зв’язок між пристроями Робочі частоти — 868,0-868,6 МГц Саморегульована потужність радіосигналу — до 25 мВт Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES Період опитування датчиків — 12-300 секунд Частотний хоппінг
Сигнал тривоги Час доставки: 0,15 с Типи сповіщень: СМС, дзвінок, push
Зв’язок з пультом охорони Contact ID, SIA
Канали зв'язку Ethernet Wi-Fi 2,4 ГГц (802.11 b/g/n) 2G (850/900/1800/1900 МГц) 3G (WCDMA 900/2100 (B8/B1))
Перемикання між 2G і 3G Миттєво
Перемикання між SIM-картами 4 хвилини
Процесор ARM
Живлення Живлення від мережі: 110-240 В Резервний акумулятор: Li-Ion 2 А·год До 16 годин автономної роботи при вимкненому Ethernet і Wi-Fi
Операційна система OS Malevich
Відеоспостереження До 50 камер або відеореєстраторів
Діапазон робочих температур Від −10°С до +40°С
Налаштування на віддалі +
Розмір 163 х 163 х 36 мм
Вага 350 г
Сертификація ДСТУ EN 50131
Гарантія Обмінюємо та ремонтуємо протягом 24 місяців з дати продажу. Гарантія не розповсюджується на аккумулятори

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave your contact and we will call you back
Call me!