ReX
ReX
ReX
ReX
ReX
ReX

ReX


  • 2 199 грнЗбільшує дальність дії всіх пристроїв системи безпеки Ajax

  • Збільшує площу покриття системи до 16 км²
  • Передає тривоги за 0,3 секунди
  • Під’єднується до системи за 2 хвилини

Безпека великих об’єктів

ReX — ретранслятор радіосигналу системи безпеки Ajax, що розширює межі зони, яка охороняється. Він керує під’єднаними до нього пристроями системи, завдяки чому їх можна розмістити на значній відстані від хаба: у багатоповерховому офісі, в окремо розташованому гаражі або на великому виробництві. З ReX дальність зв’язку збільшується вдвічі, а площа покриття радіомережі Ajax може бути збільшена до 16 км².

Збільшує гнучкість екосистеми Ajax

ReX слугує надійною з’єднувальною ланкою між хабом і пристроями Ajax. За потреби через інтелектуальний ретранслятор можуть працювати всі датчики чи лише їхня частина. Водночас кількість під’єднаних до ReX пристроїв не впливає на швидкість доставлення тривог.

Посилює систему безпеки

Встановлення звичайних ретрансляторів збільшуючи ризик втрати сигналу тривоги під час передання — вони стають слабкою ланкою систем безпеки. ReX у свою чергу підіймає надійність і відмовостійкість Ajax на новий рівень. Це другий після хаба центр ухвалення рішень. ReX об’єднує датчики в автономну групу всередині системи. Якщо з якоїсь причини радіозв’язок із хабом перерветься, ReX візьме керування на себе: отримає сигнал тривоги від датчика й активує сирену, щоб привернути увагу до інциденту та відлякати грабіжника.

Розумний, як хаб

ReX працює під керуванням інтелектуальної OS Malevich. Ця операційна система вже довела свою надійність — її використовують у хабах Ajax, які гарантують безпеку сотень тисяч об’єктів у всьому світі. ReX знає те саме, що й централь Ajax, керує під’єднаними пристроями системи, миттєво ухвалює рішення, завжди на сторожі. Можливості й роль ReX у системі безпеки ростимуть разом з оновленнями OS Malevich — безкоштовними для всіх користувачів.

Готовий протистояти зловмисникам

ReX захищений від атак на програмному й апаратному рівнях. Операційна система OS Malevich, під керуванням якої працює ReX, несприйнятлива до вірусів і експлойтів, що унеможливлює перебої в роботі через втручання до коду прошивки. ReX не можна зламати, перехопивши сигнал, — пристрій отримує й передає інформацію в зашифрованому вигляді. Раптове вимкнення електроживлення не стане проблемою — ReX має потужний акумулятор, який не дасть ослабнути захисту об’єкта.

Встановлюється за 2 хвилини

Щоб під’єднати ReX до системи, треба зчитати QR-код, назвати пристрій і ввімкнути його. Після цього залишається лише вибрати пристрої Ajax, які працюватимуть через ретранслятор. Для монтажу не треба розбирати ReX — ретранслятор кріпиться на SmartBracket одним простим рухом.

Технічні параметри
Класифікація Ретранслятор радіоканальний
Комплектація Інтелектуальний ретранслятор ReX Кріпильна панель SmartBracket Кабель живлення Монтажний комплект Посібник користувача
Тип пристрою Бездротовий
Спосіб встановлення Всередині приміщень
Сумісність Працює з Hub та Hub Plus на OS Malevich 2.7.1 і вище
Час доставки сигналу тривоги 0,3 секунди
Максимум підключених пристроїв Hub — до 99 Hub Plus — до 149
Радіопротокол Jeweller Дальність зв’язку з датчиками — до 1800 м на відкритому просторі Двосторонній зв’язок між пристроями Робочі частоти — 868,0−868,6 МГц Саморегульована потужність радіосигналу — до 25 мВт Блочне шифрування на основі алгоритму AES Період опитування датчиків — 12–300 с Частотний хоппінг
Живлення Живлення від мережі: 110−240 В Резервний акумулятор: Li-Ion 2 А⋅год До 35 годин автономної роботи
Операційна система OS Malevich
Діапазон робочих температур Від −10°С to +40°С
Допустима вологість До 75%
Антисаботаж Захист від підміни Повідомлення про глушіння Тампер на відкривання і відривання
Розмір 163×163×36 мм
Вага 330 г
Гарантія Протягом 24 місяців із дати продажу

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave your contact and we will call you back
Call me!