MotionProtect Curtain
MotionProtect Curtain
MotionProtect Curtain
MotionProtect Curtain
MotionProtect Curtain
MotionProtect Curtain

MotionProtect Curtain


  • 1 999 грнВуличний датчик-штора створює невидиму завісу, оберігаючи вікна, двері та цінності від зловмисників

  • Не реагує на собак, котів, птахів, роботів-пилососів
  • Визначає рух на відстані до 11 метрів
  • Працює без заміни батареї до 3 років
  • Використовується зовні та всередині приміщень
  • Працює за температури від −25° до +60°С
  • Ступінь захисту корпусу IP54

Миттєво визначає загрозу

MotionProtect Curtain — датчик з вузьким кутом огляду та великою дальністю виявлення руху. Датчик-штора ефективно захищає майно від грабіжників та спрацьовує, варто лише стороннім з'явитись у зоні, яка охороняється. Може використовуватися на вулиці та у приміщеннях.

Подвір'я

MotionProtect Curtain не допустить, щоб у вас у дворі господарювали сторонні — датчик підніме тривогу, якщо грабіжник спробує перелізти через паркан. Водночас на ділянці можуть знаходитися люди та домашні тварини.

Будинок

Про спробу вторгнення важливо дізнатися якомога раніше. Датчик MotionProtect Curtain не дозволить зловмисникам непомітно наблизитися до дверей або зайти на терасу, навіть якщо ділянку не огороджено парканом.

Квартира

До квартир на перших та останніх поверхах часто вдираються через вікна та балкони. Розміщений на фасаді датчик MotionProtect Curtain піднімає тривогу ще до того, як грабіжник потрапить у приміщення.

Офіс

MotionProtect Curtain можна встановлювати всередині приміщення горизонтально, догори ногами або під кутом. Датчик цілодобово контролюватиме всі шляхи доступу та буде ігнорувати людей усередині.

Музей

У приміщеннях з встановленим датчиком-шторою можна вільно пересуватися. Але якщо простягнути руку до об'єкта, що охороняється, спрацює тривога.

Унікальна оптична система

Для MotionProtect Curtain ми розробили оптичну систему з двох інфрачервоних сенсорів і багатогранного дзеркала. Завдяки їй датчик, на відміну від звичайних датчиків-штор, отримує вдвічі більше інформації про те, що відбувається в зоні, яка охороняється. Пристрій безпомилково визначає причину спрацювання: потік гарячого повітря, тварину чи людину, яка проникла на територію. Та реагує тільки на реальні загрози.

Помічає навіть особливо хитрих

Немає значення, з якою швидкістю рухається зловмисник: біжить чи йде дрібними кроками. Щойно він потрапляє до поля зору MotionProtect Curtain, датчик отримує сигнал із двох PIR-сенсорів, порівнює їх і миттєво сигналізує про вторгнення.

Не звертає уваги на тварин і птахів

Коли собака чи кішка заходять у зону, що охороняється, датчик запускає цифрову перевірку кореляції сигналів. У такий спосіб MotionProtect Curtain відрізняє людину від тварини та фільтрує хибні тривоги.

Ігнорує вплив стихій

Сніг, дощ чи сильний вітер не впливають на точність роботи MotionProtect Curtain. Корпус датчика захищений від потрапляння пилу та водяних бризок, тому пристрій можна використовувати в приміщенні або на вулиці. *MotionProtect Curtain у корпусі білого кольору

Встановлюється за 2 хвилини

MotionProtect Curtain під’єднується до системи безпеки за кілька натискань у мобільному застосунку: скануєте QR-код, додаєте датчик в кімнату — і можна розпочинати монтаж.

Технічні параметри
Класифікація Сповіщувач охоронний оптико-електронний радіоканальний
Комплектація Датчик руху MotionProtect Curtain Кріпильна панель SmartBracket Елемент живлення CR123 (попередньо встановлений) Кронштейн Монтажний комплект Інструкція
Тип датчика Бездротовий
Спосіб встановлення Білий — у приміщенні/на вулиці Чорний — тільки в приміщенні
Сумісність Працює лише з Hub, Hub Plus і ReX
Час доставки сигналу тривоги 0,15 секунд
Чутливий елемент Два PIR-сенсори
Дальність виявлення руху До 11/10/9 м (з увімкненим імунітетом до тварин — до 6/5/3 м), залежно від налаштувань чутливості
Радіопротокол Jeweller Дальність зв’язку з датчиками — до 1700 м на відкритому просторі Двосторонній зв’язок між пристроями Робочі частоти — 868,0−868,6 МГц Саморегульована потужність радіосигналу — до 20 мВт Блочне шифрування на основі алгоритму AES Період опитування датчиків — 12–300 с Частотний хоппінг
Кути огляду За горизонталлю — 6° За вертикаллю — 90°
Чутливість Налаштовується, 3 рівні
Живлення Елемент живлення: батарея CR123A Напруга живлення: 3 В Термін роботи від батареї — до 3 років
Клас захисту IP54
Рекомендована висота встановлення 2,4 метри
Імунітет до тварин Вага — до 15 кг, Висота — до 40 см
Діапазон робочих температур Від −25° до +60°С
Допустима вологість До 95%
Температурний сенсор Є
Антисаботаж Захист від підміни Сповіщення про глушіння Тампер на відкриття і відрив
Налаштування і тестування на віддалі +
Розмір 134 х 44 х 34 мм
Вага 118 г
Гарантія Обмінюємо та ремонтуємо протягом 24 місяців із дати продажу. Гарантія не поширюється на батареї.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave your contact and we will call you back
Call me!